• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

SİNCAN PALET

PALETTE ŞOK FİYATLAR

70*100 KAĞITÇI PALETİ
70*100  6 TAKOZLU MARKET PALETİ70*120 KAĞITÇI  PALETİ  ÜSTÜ KAPALI 80*120 İNCE PALET
80*120 ORTA TİP PALET100*120 KALIN TİP PALET


110*110 ALTI KAPALI PALET

AHŞAP PALETLERİN HAYATIMIZDAKİ YERİ

AHŞAP PALETLERİN HAYATIMIZDAKİ YERİ

Hayatımızda büyük önem sahip olan ahşap paletler hayatımızın yükünü, dünyanın ağırlığını taşımaktadır.  Paketlenmiş ürünlerin forklif ve transpalet sayesinde kolayca taşınmasını sağlamaktadır. Palet ve sandık lar milattan beri hayatım olmuş ve var olmayada devam edecaktir.  1950 li yılların kovboy filimlerinde bile silahların taşınmasında kullanılan  ahşap sandık bu günlerde haberlerde veya filmlerde sık sık karşımıza çıkamktadır.

Ticaret hayatımızında da  vaz geçilmez birer parçası olan ahşap sandık ve paletler evlerde kulandığımız tırnak makasından, toplu iğnesinden ve buzdolabına kadar her şey paletlerde ve ahşap sandıklarda taşınmaktadır. Ahşap ürünler ısıl işleme (ISPM 15) tabi tutularak ahşap ambalajları standardına getirilmektedir. Ve böylelikle uluslar arası dolaşıma hazır hale gelmektedir ısıl işlemde ki amaç kerestenin içierisindeki zararlı bakterilerin ölmesini sağlayarak daha sağlıklı bir taşımacılık yapılmış olur.  Ve bölgesel hastalıların yayılmasının önüne geçilmiş olur.

Ahşap sandık ve ambalaj işinde güvenilir firmalara ihtiyaç vardır. Belge ve evrakları tam  Avrupa birliği standartlarında üretim yapan Sincan palet müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işin uzmanı olmuş , yapmış olduğu palet ve sandıkların yüzlerce Avrupa ülkesine gururla göndermiştir.

Bu haklı gururu mişterilerinden aldığı memnuniyet sayesinde yapmıştır. Sincan palet hiçbir zaman fiyatta rekabet etmemiştir. Rekebet ettiği tek şey kalitedir. Kaiteden hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Edinmiş olduğu ticari tecrübe fiyattan daha çok kalite ye önem vermesini gerektirmiştir.


Yorumlar - Yorum Yaz


            HC               HAFRİYAT 
0532 573 2152

www.hchafriyat.com
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.031220.1115
Euro21.478121.5642
Hava Durumu
Saat